Telegram Kullanıcıları Sohbet İle USDT Transfer Edebilecek

USDT, Telegram’ın Wallet kısmına eklendi ve kullanıcılara sohbet ile USDT gönderimi yapma olanağı tanındı.

Telegram kripto dostu uygulamalarına devam ediyor. Bu sefer de mesajlaşma uygulaması USDT’yi, wallet botuna eklendi ve mesajlaşma uygulamasının kripto alıp satma olanağını genişletti.

Telegram USDT’yi Wallet Kısmına Ekledi ve Kullanıcılarına Sohbet ile USDT Gönderme Olanağı Sundu

Telegram kullanıcıları artık mesajlaşma uygulamasındaki sohbetlerde birbirlerine piyasa değerine göre dünyanın en büyük stablecoin’i olan USDT’yi gönderebilecekler.

Çarşamba günü e-posta ile paylaşılan bir duyuruya göre, Telegram‘ın wallet bot’una USDT eklendi ve mesajlaşma uygulamasının kripto alım satım olanağını genişletti.

Kripto ödemelerini Telegram gibi mesajlaşma uygulamalarına entegre etmek genel kabul için son derece olumlu bir gelişme olarak görülüyor. Telegram’ın yapmaya çalıştığı şey ise teoride kripto para göndermeyi bir metin veya fotoğraf göndermek kadar kolay hale getirmek.

Geçtiğimiz Nisan ayında, wallet’in pazarına Bitcoin (BTC) ve Toncoin (TON) eklendi ve Toncoin (TON), sohbetler içinde de gönderilebiliyordu.

Telegram’ın stablecoin’lerin hacmen en büyüğünü gönderim olanağını sistemine eklemiş olması kullanıcıların istedikleri miktarı herhangi bir oynaklık olmadan yollamasına olanak sağlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir