Herkes Bu Kareleri Konuşuyor: Donald Trump’ın Tutuklandığı İddiası Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Eski ABD Başkanı Donald Trump’ın tutuklandığını gösteren fotoğraflar, sosyal medyada viral oldu. Son derece ayrıntılı ve sansasyonel görüntüler, herkesin aklını karıştırdı. Buyurun detaylara ?

Kaynak: https://www.wionews.com/trending/ai-g…

Eski ABD Başkanı Donald Trump’ın bu görüntüleri, sosyal medyada bir kafa karışıklığı yol açtı.

Ancak en baştan bu görüntülerin gerçek olmadığını söyleyelim. Görüntülerin hepsi yapay zeka tarafından oluşturulmuş.

Yapay zeka tarafından oluşturulan görüntüler, Trump’ı çeşitli çıkmazlarda gösteriyor.

Eski Cumhurbaşkanı birinde polisten kaçarken, diğerinde polisle çatışıyor. Başka bir görselde ise polislerin Trump’ı götürmeye çalıştığı görülebiliyor.

Görüntülerin hepsi, Trump’ın tutuklanmasının neye benzeyeceğini resmeden yapay zekanın ürünü.

Tartışmalı politikacı Trump’ın bir yetişkin film yıldızına sus payı ödediği iddia ediliyor. Tutuklanması halinde, mevcut veya eski bir ABD başkanına karşı ilk kez bir ceza davası açılacak.

Trump’ın takma adı Stormy Daniels olan Stephanie Clifford’a, ikisinin ilişkisini açıklamaması için 130 bin dolar ödediğini iddia ediyor.

Daniels’a, Trump’ın 2016 başkanlık kampanyası sırasında sessiz kalması için para ödendiği iddia edildi. Trump ilişkiyi defalarca reddetmiş olsa da, jüri bu hafta potansiyel olarak ona karşı suçlamalarda bulunabilir.

Trump’ın tutuklanması halinde, iddianame kapsamında parmak izi alma ve diğer işlemler için New York’a gitmesi gerekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir