Gani Müjde’den Kendisini Hedef Alan Nedim Şener’e Tokat Gibi Bir Yanıt Geldi!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Altılı Masa’dan ayrıldığını açıkladığı gün tepkiler yükselmişti ve birçok kişi tarafından eleştirilmişti. Kendisine tepki gösterenler arasında Fazıl Say ve Gani Müjde de vardı. İkili Akşener’i eleştiren paylaşımlar yapmıştı. Geçtiğimiz gün Akşener’in Altılı Masa’ya dönmesinin ardından da bu paylaşımlar silinmişti. Gazeteci Nedim Şener de bu paylaşımlar üzerinden Gani Müjde’yi ve Fazıl Say’ı hedef aldı. Nedim Şener’in paylaşımına ise Gani Müjde’den cevap gecikmedi.

3 Mart’ta Cumhurbaşkanı Adayı için Altılı Masa’da yer alan siyasi partilerin liderleri fikir birliğine vardıklarını açıklamıştı. Fakat İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ters köşe yaparak Altılı Masa’dan ayrıldıklarını dile getirmişti.

Meral Akşener’in parti genel merkezinde İYİ Parti’nin Altılı Masa’da yer alan 5 partinin Kemal Kılıçdaroğlu konusunda ortaklaştığını fakat kendisinin Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’nun ismini önerdiğini açıklamıştı.

Akşener, ‘Biz de İYİ Parti olarak; 3 yılı aşkın bir süredir; sokaklarda, dükkânlarda ve meydanlarda, sıklıkla duyduğumuz; milletimizin, yoğun bir teveccüh gösterdiğine, hemen her yerde, şahit olduğumuz; Ve yapılan tüm kamuoyu araştırmalarında da, uzun süredir; Sayın Erdoğan’a karşı, açık ara kazandığını gördüğümüz, iki ismin, adaylığı konusunda, görüşümüzü beyan ettik.

Bu iki isim; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız, Sayın Mansur Yavaş ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız, Sayın Ekrem İmamoğlu’ydu.’ demişti.

Meral Akşener’in Altılı Masa’dan ayrılması da büyük tepkiyle karşılanmıştı. Birçok ünlü isim İYİ Parti liderini eleştirmişti. Fazıl Say ve Gani Müjde de o isimler arasındaydı.

Fazıl Say ve Gani müjde Twitter hesaplarından bu paylaşımları yapmıştı. Meral Akşener’in masaya geri dönmesinin ardından da bu paylaşımlar silinmişti.

Nedim Şener de Say ve Müjde’nin sildiği mesajları sosyal medya hesabından paylaşarak ‘Hayır, silince görünmez olduklarını mı sanıyorlar.” dedi.

Bunun üzerine Gani Müjde de “Kimseden korkumdan değil, Akşener karar değiştirince yazı anlamsızlaştığı için sildim Şener. Bunu anlamadığına mı yanayım, yoksa serbest kaldığın gün kızını okula götürdüğün resme bakıp döktüğüm gözyaşına mı bilemedim.” cevabını yapıştırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir