Fenerbahçe’de INJI sürprizi: Babası sponsor oldu

Fenerbahçe yeni sponsorunu Instagram’dan duyurdu. SANMAR Denizcilik’in Fenerbahçe Kürek takımının resmi sponsoru olduğu duyurulurken sosyal medyadan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Kulübümüzün değerli sponsorlarından SANMAR , Fenerbahçe Kürek Takımımızın resmi sponsoru oldu.

Kürek sporunun hem ülke sınırları içerisindeki hem de uluslararası arenadaki en önemli temsilcisi olan, 2019-2023 yılları arasında erkeklerde ve kadınlarda tüm kupalara ambargo koyarak 20 kupa kazanan Fenerbahçe Kürek Şubemizin yeni sponsoru Sanmar oldu.

2022-23 ve 2023-24 yıllarında Türkiye Kürek Fedarasyonu’na da sponsor olan Sanmar, 50 yıla yaklaşan bir deneyimle ülkemizde beş ayrı limanda römorkörcülük ve kılavuzluk hizmeti veren, geniş römorkör yelpazesiyle römorkör imalatında dünyada öncü olan Sanmar’ın logosu, Kulübümüzü hem ulusal ve uluslararası yarışlarda başarıyla temsil eden sporcularımızın 2023-2024 sezonu boyunca müsabaka tulumları ve antrenman ürünlerinin üzerinde yer alacaktır.

Anlaşmanın her iki taraf için de başarılı bir iş birliği olmasını diliyoruz”

INJI’NİN BABASI ŞİRKETİN ORTAĞI

Öte yandan son dönemde söylediği bir şarkıyla gündeme gelen İnci Gürün’ün (INJI) babası Ali Gürün’ün şirketin Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve ortağı olduğu kaydedildi. Römorkör üretimi ve operasyonu konusunda uzman sektöründe uzman olduğu belirtilen Ali Gürün, geçen yıl da Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımına sponsor olmuş ve bu sponsorluğu da şirketin sosyal medya hesabından duyurulmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x