Elektrikli araçtan sonra şimdi de kripto para açıklaması

Cep telefonu üretirken geçtiğimiz günlerde elektrikli otomobil üretimine de gireceğini duyuran Reedder KAP’a bugün yaptığı açıklamada da kripto para çıkartarak halka arz edeceğini duyurdu.

Reeder tarafından KAP’a yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Şirketimiz blockchain (blok zinciri) teknolojisinde global ölçekte yaşanan gelişmeleri yakından takip etmektedir.”

KRİPTO PARANIN ADI REECOIN

“Tüm dünya ile eş anlı olarak ülkemizde de söz konusu teknolojinin yaygınlaşmasına istinaden blockchain teknolojilerinin, üretim ve satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin pazarlama ve satış programlarında kullanılması amacıyla, Şirket’imizin iştiraki olan Reeder Bilişim Sanayi ve Ticaret AŞ tarafından “Reecoin” ismiyle ICO (Initial Coin Offering/ Dijital Varlık İlk Halka Arzı) yapma kararı alınmış ve bu amaçla Şirket’imizin iştiraki olan Reeder Bilişim Sanayi ve Ticaret AŞ ile Bitexen Teknoloji AŞ ve Exenpay Teknoloji AŞ arasında bugün (14.02.2024) tarihli sözleşme imzalanmıştır.”

ŞUBAT AYINDA HALKA ARZ OLUNACAK

“Söz konusu dijital varlık ilk halka arzının 2024 yılı Şubat ayı sonuna kadar tamamlanması planlanmakta olup ihraca ilişkin White Paper (tanıtım belgesi) dokümanı http://reecoin.io internet sitesinde yayınlanacaktır.

Konuya dönük gelişmeler hakkında Sermaye Piyasası Kurulu’nun II.15-1 sayılı Özel Durumlar Tebliği gereğince bilgilendirmeler yapılmaya devam edilecektir.”

REECOIN İLE REEDER ÜRÜNLERİ ALINABİLECEK

ReeCoin, Ethereum teknolojisi üzerine inşa edildi. ReeCoin, Reeder’ın ürettiği teknolojik ürünlerle entegre bir ekosistem sunarak, blockchain teknolojisini günlük yaşama daha entegre hale getirmeyi amaçlamaktadır. ReeCoin ile Reeder ürünleri satın alınabilecek. Şirketin amacı kendi ekosistemini kurmak.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x